Cyfrowa waga hakowa KPZ 407E - 3000kg/1000g

1 117,65 € brutto
908,66 € netto

Dostępny

Oblicz ratę

Informacje o wysyłce

Koszt dostawy

w cenie wagi

Płatność

przedpłata (fv proforma)

Czas realizacji

ok. 7 dni roboczych

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

KPZ 407(E) cyfrowa waga hakowa włącznie z pilotem, także z legalizacją

- Solidna | precyzyjna
- Wykonanie przemysłowe
- Cyfry-LED Dobry odczyt
- 36 godzin ciagłej pracy akumulatora
- Kontrola naładowania akumulatora
- Duża dokładność
- Funkcja Hold
- Odpornośc na 6-krotne przeciążenie
- Łatwa obsługa
- 2 Mini-piloty 


Wytrzymała, lekka, ale mimo to solidna waga hakowa z wewnętrznym akumulatorem, jest gotowa do użycia, dostarczona jest standardowo z szeklą i hakiem. Do wagi dołożone są też dwa minipiloty.

Elektroniczny panel sterujący: najnowocześniejszy mikroprocesor, sterowana elektronika odfiltrowuje wahania i wskazuje precyzyjnie pewny ciężar. Wbudowana w aluminiową obudowę do zastosowania w przemyśle, z maksymalną dokładnością i niezawodnością. Dobry odczyt z 5 pozycyjnego 7 segmentowego panelu sterującego LED, wysokość cyfr 25,4mm, ułatwia także dobry odczyt przy trudnej widoczności. Dokładność: < 0,1%vdE.

Panel sterujący LED: ustawianie zera, tara, stabilność, kontrola stanu naładowania, niski stan napięcia akumulatora, jednostka ciężaru.

Funkcje: włączenie/ wyłączenie przez osobny włącznik, przełączanie jednostki, tara do 100%, ustawianie zera, funkcja Hold

Pilot: 2x do KPZ 407 z zasięgiem aż do ok. 30m. Funkcje: włączanie /wyłączanie, ustawienie zera, tarowanie, funkcja Hold.

Zasilanie: przez akumulator z możliwością ładowania. Trwałość użytkowa: około 120 godzin. Możliwość odczytu na panelu sterującym napięcia akumulatora. Niski poziom napięcia akumulatora jest oprócz tego wskazywany poprzez optyczny sygnał (mrugający LED) ok. 1 do 2 godzin przed całkowitym rozładowaniem akumulatora oraz wyłączeniem wagi. Funkcja Standby / możliwość automatycznego rozłączenia panelu sterującego i/lub wagi w celu oszczędności baterii. Ładowanie przez ładowarkę 230V. Kontrola stanu naładowania przez LED.

Temperatura otoczenia: od - 10 °do + 40 ° C.

LEGALIZACJA: TAK, za dopłatą + 200 zł netto 

Typ ProduktuWagi hakowe
Udźwig

3000 kg

Podziałka

1 kg

Do legalizacji

Tak, dopłata 200 zł netto 

Temperatura pracy

od -10°C do + 40°C

Gwarancja

24 miesiące na jakość materiału i wykonanie przy odpowiednim zastosowaniu i normalnym użytkowaniu. Z wyjątkiem akumulatorów i ładowarek.

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt

Polecane produkty

1 031,67 € brutto
838,76 € netto
1 432,89 € brutto
1 164,95 € netto
1 289,59 € brutto
1 048,45 € netto