Pianka polietylenowa 3mm/1,00m/100m

31,32 € brutto
25,46 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Koszt dostawy

140 zł netto / 172,20 zł brutto (1-4 szt.)

Płatność

przedpłata (fv proforma)

Odbiór osobisty

0 zł

Termin realizacji

1-7 dni roboczych

odbiór własny lub wysyłka na palecie

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Pianka polietylenowa to znakomite rozwiązanie do specjalnego zabezpieczania powierzchni. Jej ogromnym atutem jest fakt, iż składa się z odrębnych komórek posiadających zamkniętą strukturę, co skutecznie chroni opakowane towary przed ewentualnym zarysowaniem powierzchni. Pianka polietylenowa nie ściera się i jest powszechnie stosowanym materiałem chroniącym delikatne powierzchnie. Charakteryzuje się bardzo małym ciężarem, a oprócz tego jest elastyczna i niezwykle prosta w użyciu. Pianka tego typu jest ponadto chemicznie neutralna i odporna na wilgoć, co eliminuje ryzyka zachodzenia jakichkolwiek reakcji z opakowanymi przedmiotami.

Materiał ten znakomicie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli, wszelkiego typu elementów drewnianych, sprzętu RTV, AGD, ceramiki, szkła, części samochodowych i bardzo wielu innych artykułów. Stosuje się go też często w bardzo wielu dziedzinach branży budowlanej. Jego zamknięta struktura sprawia, że nadaje się do użycia jako termo-akustyczna izolacja stropów – układa się go zarówno pod panele podłogowe, jak i podłogi pływające.

Typ ProduktuPianki polietylenowe
Wymiar

- grubość - 3 mm

- szerokość - 1,00 m

- długość - 100 m

Kolor

biały

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt

Polecane produkty

81,19 € brutto
66,01 € netto
Promocja
9,27 € brutto
7,54 € netto
32,24 € brutto
26,21 € netto
82,18 € brutto
66,81 € netto