Platforma przeładunkowa rampa mobilna 7T

12 752,66 € brutto
10 368,02 € netto

Dostępny

Oblicz ratę

Informacje o wysyłce

Dostawa przy przedpłacie

5 zł netto/km naczepa firanka bez rozładunku,

Czas realizacji

3 dni

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

  • Rampa mobilna model 7T jest konstrukcją spawaną wykonaną z profili stalowych, pokrytą „jezdnią” z kraty serated antypoślizgowej.
  • Zastosowanie rampy mobilnej znacznie oszczędza czas rozładunku/załadunku, jak również w dużym stopniu zmniejsza nakłady pracy. Kierowca wózka widłowego wykorzystując naszą rampę, bez większych komplikacji może samodzielnie wykonać rozładunek/załadunek, co przy tego typu zadaniach pozwala na obniżenie kosztów pracy 1-2 osób
  • Rampa składa się z platformy najazdowej, której wysokość pracy regulowana jest przez pompę hydrauliczną oraz wózka, który służy ustawianiu pozycji rampy. Po obu stronach platformy, z przodu, znajdują się uchwyty wyposażone w łańcuchy zakończone hakiem, które służą unieruchamianiu rampy względem ładowanego pojazdu. Na końcu platformy najazdowej znajduje się uchwyt z łańcuchem, służący do przemieszczania rampy za pomocą wózka widłowego.
  • Cena na rampę mobilną jest bez transportu. Koszt transportu zależy od miejsca dostawy. Wynosi około 1000-1500 zł netto
Typ ProduktuUrządzenia przeładunkowe
Model

7T

Dopuszczalne obciążenie

7 ton

Długość całkowita (A)

11 m

Długość sekcji najazdowej (B)

8,2 m

Długość sekcji poziomującej z wargą (C)

2,8 m

Zakres wysokości pracy (F)

1150 – 1 700 mm

Szerokość użytkowa (G)

1,98 m

Szerokość całkowita (I)

2,27m

Słowa kluczowe