Spray / Smar wielofunkcyjny 400ml WIKO

 

Niedostępny

Otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy produkt będzie znów dostępny.

Informacje o wysyłce

Dostawa przy przedpłacie

20 zł brutto (1-24 szt.)

Dostawa za pobraniem

25 zł brutto (1-24 szt.)

Termin realizacji

dostawa w 24h kurierem DPD

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Opis produktu

WIKO SPRAY WIELOFUNKCYJNY to pozbawiony silikonu, rzadki olej o niskiej lepkości. Przeznaczony do smarowania i reperacji różnych części metalowych.

Właściwości

  • niezawodnie chroni przed korozją
  • tworzy długotrwały film ochronny
  • doskonałe właściwości pełzające i penetrujące
  • zapobiega piskom i zgrzytom

Zastosowanie

WIKO SPRAY WIELOFUNKCYJNY znajduje szerokie zastosowanie w motoryzacji, budowie maszyn, ślusarstwie, gospodarstwie domowym i hobby.
- smaruje gwinty, sprężyny, rolki, zawory, klamki okien i drzwi, krzesła obrotowe, zamki błyskawiczne, mechanizmy precyzyjne, elementy połączeń elektrycznych (np.: przełączniki, wtyczki, złączki i kable)
- wypiera wodę z powierzchni metalowych, np. kontaktów i puszek elektrycznych, zapłonu samochodowego, narzędzi, motocykli i silników łodzi
- usuwa resztki farby, tłuszczu, smoły, gumy i pozostałości kleju. Pozostawia film zabezpieczający materiał przed korozją i rdzą. Zastosowanie do powierzchni metalowych, motocykli i wszelkiego rodzaju pojazdów
- uwalnia zardzewiałe i zblokowane połączenia śrub, nakrętek itp.
- dzięki doskonałym właściwościom penetrujących luzuje silnie skorodowane części

Sposób użycia

Smarowane powierzchnie oczyścić wcześniej z tłuszczu, oleju, brudu i rdzy (Zalecamy użyć do tego jednego ze zmywaczy WIKO). Puszkę przed użyciem intensywnie przez ok. 2 minuty wstrząsnąć i wykonać próbę. Spray nanosić krzyżowo z odległości ok. 20 do 30 cm.

Typ ProduktuOleje, smary, płyny
Producent

WIKO Klebetechnik

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt

Polecane produkty