Zapinka druciana 13mm 1000szt CB4F do taśm spinających 12/13mm

26,13 € brutto
21,24 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Dostawa przy przedpłacie

20 zł brutto (1-2 szt.)
3, 6, 9 szt. transport GRATIS

Dostawa za pobraniem

25 zł brutto (1-2 szt.)
3, 6, 9...szt. - transport GRATIS

Termin realizacji

Dostawa w 24h kurierem DPD

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Zapinki druciane są najpopularniejszym sposobem łączenia taśm spinających, które przeznaczone są do mocowania ładunków na paletach, w paczkach itp. Zapinki występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Zapinka powinna być dopasowana do szerokości taśmy (nie może być za wąska, ani zbyt szeroka). Do spinania taśmy zapinką drucianą niezbędny jest napinacz: np. napinacz H-21/H-22 dla taśm o szerokości od 9 do 19mm.

Oferowane przez nas zapinki wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Posiadają specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. 


Zapinki druciane fosforyzowane CB4F-13mm (drut fi 3,3mm)

Fosforanowanie/stal fosforyzowana – proces chemicznego lub elektrochemicznego wytwarzania ochronnej matowo-szarej powłoki fosforanów na powierzchni metali. Powłoka fosforanowa jest skuteczną powłoką antykorozyjną, odporną na działanie wysokich temperatur. Powłoki utworzone przez fosforanowanie są elektrycznie nieprzewodzące, a zatem zmniejszają wielkość prądu korozyjnego.

Typ ProduktuZapinki
Sposób pakowania

napinaczem H21 lub H22

Rodzaj opakowania

karton

Ilość w opakowaniu

1000 szt.

Waga opakowania

~ 8 kg

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt