Zapinka druciana 16mm 1000szt CB5F do taśm spinających 15/16mm

35,62 € brutto
28,96 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Dostawa przy przedpłacie

20 zł brutto (1-2 szt.)
3, 6, 9 szt. transport GRATIS

Dostawa za pobraniem

25 zł brutto (1-2 szt.)
3, 6, 9 szt. transport GRATIS

Termin realizacji

Dostawa w 24h kurierem DPD

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy faxem lub e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Zapinki druciane są najpopularniejszym sposobem łączenia taśm spinających, które przeznaczone są do mocowania ładunków na paletach, w paczkach itp. Zapinki występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Zapinka powinna być dopasowana do szerokości taśmy (nie może być za wąska, ani zbyt szeroka). Do spinania taśmy zapinką drucianą niezbędny jest napinacz: np. napinacz H-21 dla taśm o szerokości do 19mm.

Oferowane przez nas zapinki wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Posiadają specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. 

Zapinka druciana fosforyzowana CB5F-16mm

Grubość drutu: 3,3 mm


Fosforanowanie/stal fosforyzowana – proces chemicznego lub elektrochemicznego wytwarzania ochronnej matowo-szarej powłoki fosforanów na powierzchni metali. Powłoka fosforanowa jest skuteczną powłoką antykorozyjną, odporną na działanie wysokich temperatur. Powłoki utworzone przez fosforanowanie są elektrycznie nieprzewodzące, a zatem zmniejszają wielkość prądu korozyjnego.

Typ ProduktuZapinki
Zastosowanie

do łączenia taśm spinających o szerokości do 16 mm

Sposób pakowania

napinaczem H21 lub H22

Rodzaj opakowania

karton

Ilość w opakowaniu

1000 szt. 

Waga opakowania

9,5 kg

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt