Zapinka druciana 25mm 500szt CB8F do taśm spinających 25mm (WG85/GW85)

53,59 € brutto
43,57 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Koszt dostawy

- przedpłata (fv proforma): 20 zł brutto (1 szt.)

- pobranie kurierskie: 25 zł brutto (1 szt.)

Termin realizacji

Dostawa w 24h kurierem DPD

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Zapinki druciane są najpopularniejszym sposobem łączenia taśm spinających, które przeznaczone są do mocowania ładunków na paletach, w paczkach itp. Zapinki występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Zapinka powinna być dopasowana do szerokości taśmy (nie może być za wąska, ani zbyt szeroka). Do spinania taśmy zapinką drucianą niezbędny jest napinacz: np. napinacz H-25 dla taśm o szerokości do 25mm.

Oferowane przez nas zapinki wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Posiadają specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. 

Zapinka druciana zaciskowa ocynkowana CB8F-25mm/500szt.

Grubość druta: 5 mm

Fosforanowanie/stal fosforyzowana – proces chemicznego lub elektrochemicznego wytwarzania ochronnej matowo-szarej powłoki fosforanów na powierzchni metali. Powłoka fosforanowa jest skuteczną powłoką antykorozyjną, odporną na działanie wysokich temperatur. Powłoki utworzone przez fosforanowanie są elektrycznie nieprzewodzące, a zatem zmniejszają wielkość prądu korozyjnego.

Typ ProduktuZapinki
Zastosowanie

Spinacze zaciskowe druciane służą do łączenia taśm polipropylenowych oraz poliestrowych o szerokości 25 mm w systemach wiązania i mocowania ładunków.

Sposób pakowania

napinaczem H-25

Ilość

500 szt.

Rodzaj opakowania

karton

Waga opakowania

16 kg

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt