Zapinka druciana 40mm 200szt. CB12 do taśm spinających 38/40mm (GW150)

75,49 € brutto
61,37 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Koszt dostawy

- przedpłata (fv proforma):
20 zł brutto (1 szt.)

- pobranie kurierskie:
25 zł brutto (1 szt.)

Termin realizacji

Dostawa w 24h kurierem DPD

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Zapinki druciane są najpopularniejszym sposobem łączenia taśm spinających, które przeznaczone są do mocowania ładunków na paletach, w paczkach itp. Zapinki występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Zapinka powinna być dopasowana do szerokości taśmy (nie może być za wąska, ani zbyt szeroka). Do spinania taśmy zapinką drucianą niezbędny jest napinacz: np. napinacz H-26 dla taśm o szerokości do 40mm.

Oferowane przez nas zapinki wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Posiadają specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją.

Zapinka druciana zaciskowa ocynkowana CB12-40mm/200szt.

Grubość drutu: 7 mm

Typ ProduktuZapinki
Zastosowanie

Spinacze zaciskowe druciane służą do łączenia taśm polipropylenowych oraz poliestrowych do 40mm w systemach wiązania i mocowania ładunków.

Sposób pakowania

napinaczem H-26

Ilość

200szt.

Rodzaj opakowania

karton

Waga opakowania

~20 kg

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt