Pianka polietylenowa 5mm/1,00m/50m

25,55 € brutto
20,77 € netto

Dostępny

Zakup na raty dostępny jest od 100 zł wartości produktu lub całego zamówienia.

Informacje o wysyłce

Koszt dostawy

1 szt. - 100 zł netto / 123 zł brutto

2-6 szt. - 150 zł netto / 184,50 zł brutto

Płatność

przedpłata (fv proforma)

Odbiór osobisty

0 zł

Termin realizacji

1-7 dni roboczych

odbiór własny lub wysyłka na palecie

Jak sfinalizować transakcję

Fakturę proformę przesyłamy e-mailem i na podstawie tego dokumentu prosimy o wpłatę na rachunek firmy IMPIGER. Po otrzymaniu wpłaty, towar przesyłamy wraz z oryginałem faktury pod wskazany adres dostawy.

Informacja o produkcie

Pianka polietylenowa to znakomite rozwiązanie do specjalnego zabezpieczania powierzchni. Jej ogromnym atutem jest fakt, iż składa się z odrębnych komórek posiadających zamkniętą strukturę, co skutecznie chroni opakowane towary przed ewentualnym zarysowaniem powierzchni. Pianka polietylenowa nie ściera się i jest powszechnie stosowanym materiałem chroniącym delikatne powierzchnie. Charakteryzuje się bardzo małym ciężarem, a oprócz tego jest elastyczna i niezwykle prosta w użyciu. Pianka tego typu jest ponadto chemicznie neutralna i odporna na wilgoć, co eliminuje ryzyka zachodzenia jakichkolwiek reakcji z opakowanymi przedmiotami.

Materiał ten znakomicie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli, wszelkiego typu elementów drewnianych, sprzętu RTV, AGD, ceramiki, szkła, części samochodowych i bardzo wielu innych artykułów. Stosuje się go też często w bardzo wielu dziedzinach branży budowlanej. Jego zamknięta struktura sprawia, że nadaje się do użycia jako termo-akustyczna izolacja stropów – układa się go zarówno pod panele podłogowe, jak i podłogi pływające.

Typ ProduktuPianki polietylenowe
Wymiar

- grubość - 5 mm

- szerokość - 1,00 m

- długość - 50 m

Kolor

biały

Produkt

polski

Słowa kluczowe

Zapytaj o produkt

Polecane produkty

Promocja
9,29 € brutto
7,55 € netto
32,28 € brutto
26,24 € netto
82,27 € brutto
66,89 € netto
31,35 € brutto
25,49 € netto